Kontaktinformācija
Adrese: Valguma iela 4a, Rīga, LV-1048
Reģ.Nr. 90002183562
Telefons: 67331492
E-pasts jautājumiem un priekšlikumiem:
pasts@kurzemesregions.lv

Notikumu kalendārs

< Jūnijs >
P
O
T
C
P
S
Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Publikācijas
MINISTRS VIRZA UZ LAUKIEM

Ko darīt, lai lauki nepaliktu bez cilvēkiem – par to Kurzemes plānošanas reģiona vietējo pašvaldību vadītāju kopsapulcē un attīstības padomes sēdē, kas notika Skrundas muižā, atbildēt nācās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministram Romānam Naudiņam un parlamentārajam sekretāram Eināram Cilinskim.

Vairāk informācijas:
www.kurzemnieks.lv>>

KURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONA ADMINISTRĀCIJAS KONKURSA VĒRTĒŠANAS KOMISIJA IZBRAUKUMA VIZĪTE VENTSPILĪ KONKURSA "EIROPAS GADA PAŠVALDĪBA 2014" IETVAROS
 

Foto no vizītes skatīt:
www.ventspils.lv
NOVADU APMEKLĒ KONKURSA VĒRTĒŠNAS KOMISIJA

11. jūnijā Nīcas novadu apmeklēja konkursa “Eiropas Gada pašvaldība 2014″ vērtēšanas komisija 6 cilvēku sastāvā. Konkursa galvenais tēmu loks bija – izglītots, radošs, aktīvs cilvēks, veselības veicināšana un Eiropas Savienības vērtību iedzīvināšana. 

Vairāk informācijas:
www.nica.lv

KONKURSA "EIROPAS GADA PAŠVALDĪBA 2014" PIRMĀS KĀRTAS VĒRTĒŠANAS KOMISIJAI TIEK IZRĀDĪTS PĀVILOSTAS NOVADS


Otrdien, 10.jūnijā tika vērtēta Ventspils pilsēta un Pāvilostas novads. Bet 11.jūnijā komisija vērtē Nīcas novadu. Konkursa vērtēšanas komisijas sastāvā ir Saldus novada domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Konuševskis, Durbes novada domes priekšsēdētājs Jānis Ruško, Priekules novada domes priekšsēdētāja Vija Jablonska, Kurzemes plānošanas reģiona Plānošanas nodaļas vadītāja Dace Strazdiņa un Kurzemes plānošanas reģiona Administrācijas vadītājs Kristiāns Godiņš.

Vairāk informācijas:
www.pavilosta.lv
PLĀNOŠANAS REĢIONI TIEKAS AR LR VIDES AIZSARDZĪBAS UN REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS MINISTRU

2014. gada 29. maijā, Dobelē, piecu Latvijas plānošanas reģionu padomju priekšsēdētāji un administrāciju vadītāji tikās ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru R. Naudiņu. Viens no galvenajiem tikšanās mērķiem bija pārrunāt plānošanas reģionu nākotnes modeli, iespējamās papildu funkcijas un juridisko statusu. 

Vairāk informācijas:
www.skrundasnovads.lv>>
KURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONS IZSLUDINA RADOŠO DARBU UN ESEJU KONKURSU SKOLĒNIEM

Radošo darbu konkurss ”Mana Kurzeme” un eseju konkurss ”Kā es redzu savu nākotnes Kurzemi” tiek rīkots Kurzemes ilgtermiņa attīstības plānošanas procesa ”Kurzeme 2030” ietvaros. Ilgtermiņa skatījums veidojas katrā vietā, katram cilvēkam un mums visiem kopā.

Vairāk informācijas:
www.skrundasnovads.lv>>
DOSIES DARBA VIZĪTĒ UZ IGAUNIJU

Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks un priekšsēdētāja vietnieks Māris Dadzis 12. un 13. maijā piedalīsies Kurzemes plānošanas reģiona organizētajā braucienā uz Igauniju.

Vairāk informācijas:
www.ventasbalss.lv>>

 
KPR NOSLĒDZ INDIVIDUĀLO VIZĪŠU CIKLU PAŠVALDĪBĀS

Marta beigās apmeklējot Kuldīgas novada, Ventspils pilsētas, Ventspils un Dundagas novada pašvaldības, Kurzemes plānošanas reģiona Administrācijas pārstāvji noslēdza individuālo vizīšu ciklu pašvaldībās, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja Kurzemes plānošanas reģiona administrācija.

Vairāk informācijas:
www.kuldiga.pilseta24.lv>>

LIEPĀJA GATAVOJAS LAIVOŠANAS SEZONAI:
TOP MARŠRUTS "CIETOKŠŅA KANĀLS"

 

Igaunijas – Latvijas pārrobežu programmas līdzfinansētā projekta "Riverways" - ūdenstūrisma kā dabas un aktīva tūrisma komponentes attīstība Latvijā un Igaunijā īstenošana ļaus attīstīt un pilnveidot pilsētas laivošanas maršrutu "Cietokšņa kanāls".

Vairāk informācijas:

www.delfi.lv>>
 

LIEPĀJĀ KONFERENCE PAR UNIVERSĀLO DIZAINU UN SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJU

Ar konferenci „Universālais dizains – izaicinājums vai iespēja?” Liepājā 12. martā Kurzemes plānošanas reģions noslēdz divu gadu darbu projektā „My Response”.  Projekta mērķis ir bijis veicināt vienlīdzīgas pieejas nodrošināšanu un cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā, un tas īstenots kopā ar septiņām Kurzemes pašvaldībām un piecām Lietuvas organizācijām.

Vairāk infomrācijas:
www.skrunda.lv>>

LIEPĀJĀ NOSLĒGSIES KPR DIVU GADU ILGAIS PROJEKTS "MY RESPONSE"

Trešdien, 12.martā ar konferenci "Universālais dizains – izaicinājums vai iespēja?" Liepājā noslēgsies Kurzemes plānošanas reģiona divu gadu ilgais darbs projektā "My Response". Projekta mērķis bija veicināt vienlīdzīgas pieejas nodrošināšanu un cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā, sadarbojoties ar septiņām Kurzemes pašvaldībām un piecām Lietuvas organizācijām, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja Projekta "My Reponse" sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ārniece. 
 

Vairāk informācijas:
www.kuldiga.pilseta24.lv>>

KURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONS VIESOJAS ALSUNGAS PAŠVALDĪBĀ

Ceturtdien, 27.februārī, Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvji viesojās Alsungas pašvaldībā, tādējādi turpinot individuālo vizīšu ciklu, kura laika KPR ir apmeklējuši jau 16 no 20 Kurzemes reģiona pašvaldībām, pilsētas informācijas portālu Kuldiga24.lv informēja Kurzemes plānošanas reģiona administrācijā.

Vairāk informācijas:
www.kuldiga.pilseta24.lv>>

KURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONS VIESOJAS SKRUNDAS PAŠVALDĪBĀ

Otrdien, 18.februārī, turpinot individuālo vizīšu ciklu pašvaldībās, Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvji viesojās Skrundas novada pašvaldībā, lai pārrunāt reģiona aktualitātes, kā arī attīstības un sadarbības iespējas, pilsētas informācijas portālu Kuldiga24.lv informēja Kurzemes plānošanas reģiona (KPR) administrācija.

Vairāk informācijas:
www.kuldiga.pilseta24.lv>>
KURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONA SPECIĀLISTU DARBA VIZĪTE SKRUNDAS NOVADA PAŠVALDĪBĀ

18. februārī Skrundas novada pašvaldības zālē notika Kurzemes plānošanas reģiona (KPR) administrācijas pārstāvju tikšanās ar Skrundas novada pašvaldības speciālistiem, lai apspriestu nākotnē kopīgi īstenojamos projektus.

Vairāk informācijas:
www.skrunda.lv>>
PĀRRUNĀ SADARBĪBAS IESPĒJAS

4. februārī darba vīzītē Nīcas novada domē bija ieradušies Kurzemes plānošanas reģiona speciālisti. 

Vairāk informācijas:
www.nica.lv>>
KURZEMES PLĀNOŠANAS REĢIONA PĀRSTĀVJI INFORMĒ PAR PRIORITĀTĒM

Talsu pašvaldības vadība tiekas ar Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvjiem un apspriež sadarbību projektu īstenošanā. Vizītes laikā apzinātas arī vajadzības un iespējas novada attīstībai.

Vairāk informācijas:

www.talsi.lv>>

www.talsutv.lv>>