Kontaktinformācija
Adrese: Valguma iela 4a, Rīga, LV-1048
Reģ.Nr. 90002183562
Telefons: 67331492
E-pasts jautājumiem un priekšlikumiem:
pasts@kurzemesregions.lv

Notikumu kalendārs

< Oktobris >
P
O
T
C
P
S
Sv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Aktualitātes
Visas aktualitātes
2016-01-13
PIRMSINKUBATORS - ATBALSTA PROGRAMMA UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATTĪSTĪŠANAI

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību realizē jauno ideju autoru atbalsta programmu Pirmsinkubators, atbalstot topošos uzņēmējus to ideju sākotnējā attīstības stadijā.

Pirmsinkubatora mērķis ir atbalstīt biznesa ideju autorus to biznesa ideju attīstības sākotnējā stadijā, nodrošinot topošos uzņēmējus ar tādiem bezmaksas atbalsta pakalpojumiem kā konsultācijas biznesa plāna izstrādē, finanšu piesaistes jautājumos, sadarbības partneru piesaistē, mārketingā, ideju ģenerēšanā, kā arī uzņēmuma dibināšanā.

Būtiskākā atšķirība starp līdzšim realizēto inkubācijas procesu un pirmsinkubāciju ir tā, ka ja inkubācijas pakalpojumus parasti saņem nupat vai nesen dibināti uzņēmumi, kuri ir gatavi uzsākt saimniecisko darbību ar mērķi gūt peļņu, tad pirmsinkubācija paredzēta jauno biznesa ideju autoriem, gan juridiskām, gan fiziskām personām, kuras vēl atrodas savas biznesa idejas attīstības sākumposmā un vēl tikai lemj, vai tā ir dzīvot spējīga ideja un vai tas ir tas ar ko idejas autors vēlas saistīt savu turpmāko ikdienu.

Pirmsinkubators jau ilgstoši Saldus rajona iedzīvotājus nodrošina ne tikai ar atbalsta pakalpojumiem uzņēmējdarbības uzsākšanai, bet arī organizē tādus uzņēmējdarbību veicinošus pasākumus kā Biznesa rīti, Iespēju forums, Kafija ar ekspertu, u.c.

Lai uzsāktu darbošanos pirmsinkubatorā idejas autors pārrunā biznesa ideju ar Kurzemes Biznesa inkubatora pārstāvi par atbilstību pirmsinkubācijas procesam un piemērotākajiem atbalsta pasākumiem. Saņemot pozitīvu atzinumu atbilstībai pirmsinkubācijas pakalpojumu saņemšanai topošais uzņēmējs uzsāk aktīvu darbību trīs mēnešu garumā. Šo mēnešu laikā idejas autors pieņem lēmumu par vai pret idejas tālāku attīstīšanu biznesā, attīsta pirmo prototipu, izstrādā biznesa plānu finansējuma piesaistei, nodarbojas ar pirmo klientu piesaisti vai citiem idejas attīstības pasākumiem, kas konkrētās idejas gadījumā uzskatāms par pirmo soli idejas pārtapšanai biznesā.

Bezmaksas pirmsinkubācijas pakalpojumus iespējams saņemt jebkuram Saldus novada iedzīvotājam, neatkarīgi no tā vai idejas autora lolotais sapnis ir jau ar konkrētām aprisēm vai vēl tikai ideja savā sākuma posmā.

Plašāku informāciju par pirmsinkubācijas pakalpojumiem iespējams saņemt sazinoties ar Kurzemes Biznesa inkubatoru pa tālruni: 292 07 087 vai sūtot e-pastu uz arvils@kbi.lv

Pirmsinkubators darbojas Kurzemes Biznesa inkubatora filiālēs Saldū, Liepājā un Kuldīgā.

Informāciju sagatavoja:
Arvils Jākabsons
Komercdirektors
Tālr. 634 297 47
Mob. 292 07 087
E-pasts: arvils@kbi.lv
www.kbi.lv